Plaats |
Datum |
Kwalificatie |
Keurmeester |
Land |
Toon |
Waalwijk |
13-01-2008 |
2
veelbelovend babyklas |
Dhr.
S. Oates (IRE) |
NL |
|
Groningen |
02-03-2008 |
1
belovend puppyklas, beste pup van het ras |
Dhr.
J. Ebels (NL) |
NL |
|
Leiden |
16-03-2008 |
1
veel belovend puppyklas, beste pup van het ras |
Mw.
B. Schjoth (DK) |
NL |
|
Leeuwarden |
24-03-2008 |
1
veel belovend puppyklas, beste pup van het ras |
Dhr.
S. Peter (D) |
NL |
|
Hulten |
14-06-2008 |
3
zeer goed jeugdklas |
Dhr.
R. Doedijns (NL) |
NL |
|
Heteren/KCM |
22-06-2008 |
4
uitmuntend jeugdklas |
Mw.
R. van. Veen-Keur (NL) |
NL |
|
Rotterdam |
31-08-2008 |
4
uitmuntend jeugdklas |
Dhr.
J. Bond (IRE) |
NL |
|
Heteren/evenementendag |
21-09-2008 |
2
uitmuntend juniorklas |
Mw.
Caya Krijnse-Locker NL |
NL |
|
Maastricht |
27-09-2008 |
4
zeer goed jeugdklas |
Dhr.
E. Wieldraaier (NL) |
NL |
|
Moerbeke-Waas |
05-10-2008 |
1
uitmuntend, Vlaamse jeugdwinster jeugdklas |
Dhr.
G. Bruintjes (NL) |
BE |
|
Utrecht |
25-10-2008 |
2
uitmuntend jeugdklas |
Dhr.
Deschymere (BE) |
NL |
|
Bleiswijk |
01-11-2008 |
2
uitmuntend jeugdklas |
Dhr.
M. James (GB) |
NL |
|
Amsterdam/Winner |
30-11-2008 |
1
uitmuntend jeugdwinster jeugdklas |
Dhr.
R. Douma (NL) |
NL |
|
Waalwijk |
18-01-2009 |
1
uitmuntend jeugdklas |
Dhr.
Eberhardt (D) |
NL |
|
Eindhoven |
07-02-2009 |
1
uitmuntend reserve CACIB jonge hondenklas |
Dhr.
Spruyt (BE) |
NL |
|
Luxemburg |
29-03-2009 |
1
uitmuntend CACL reserve CACIB tussenklas |
Mw.
Miroslav Zidor (SL) |
LU |
|
Goes/dogshow |
26-04-2009 |
2
uitmuntend jonge hondenklas |
Mw.
E. den Wine (BE) |
NL |
|
Alkmaar |
09-05-2009 |
1
uitmuntend tussenklas |
Mw.
Zijdenbos-Jansen (NL) |
NL |
|
Heteren/KCM |
21-06-2009 |
1
uitmuntend |
Mw.
Haapaniemi (FI) |
NL |
|
Echt |
05-07-2009 |
1
uitmuntend reserve CAC-CACIB |
Mw.
W. van Deijl (NL) |
NL |
|
Rotterdam |
30-08-2009 |
Zeer
goed |
Mw.
M. ten Cate (NL) |
NL |
|
Luxemburg |
05-09-2009 |
1
uitmuntend CACL reserve CACIB, Luxemburgs kampioen |
Mw.
J. Seltz-Halter (F) |
LU |
|
Goes/Clubmatch
KC Zeeland |
19-09-2009 |
1
uitmuntend openklas |
Mw.
L. Eekman-Lampio (NL) |
NL |
|
Luxemburg |
21-09-2009 |
|
|
LU |
|
Heteren/evenementendag |
20-09-2009 |
3
uitmuntend jonge hondenklas |
Mw.
C.van Mil (NL) |
NL |
|
Maastricht |
27-09-2009 |
2
uitmuntend |
Dhr.
M. Weijer (NL) |
NL |
|
Zwolle |
03-10-2009 |
3
uitmuntend openklas |
Mw.
A.C. Stubbs (IRE) |
NL |
|
Moerbeke-Waas |
11-10-2009 |
1
uitmuntend openklas |
Mw.
P. Keulers-Boerjan (NL) |
B |
|
Bleiswijk |
07-11-2009 |
2
uitmuntend kampioensklas |
Mw.
L. Mach (CH) |
NL |
|
Amsterdam/Winner |
29-11-2009 |
Zeer
goed openklas |
Dhr.
D. Baars (NL) |
NL |
|
Wijchen/Kerstshow |
21-12-2009 |
1
uitmuntend CAC-CACIB kampioensklas |
Mw.
L. de Ridder-Onghena (B) |
NL |
|
Waalwijk/Clubmatch |
23-01-2010 |
3
uitmuntend fokkersklas |
Dhr.
J. Sanchez (ES) |
NL |
|
Eindhoven |
05-02-2010 |
1
uitmuntend reserve CACIB kampioensklas |
Mw.
Beenen-Sluyters (NL) |
NL |
|
Hazerswoudedorp |
21-03-2010 |
2
uitmuntend kampioensklas |
Dhr.
P. Rooseboom (B) |
NL |
|
Goes/Dogshow |
17-04-2010 |
1
uitmuntend kampioensklas |
Mw.
F. Zijdenbos-Jansen (NL) |
NL |
|
Arnhem/Joe
Katshow |
13-05-2010 |
1
uitmuntend kampioensklas |
Dhr.
E. Wieldraaier (NL) |
NL |
|
Hulten |
05-06-2010 |
1
uitmuntend kampioensklas |
Mw.
R. van Veen-Keur (NL)
|
NL |
|
Hulten
/ KCM |
06-06-2010 |
3
uitmuntend kampioensklas |
Mw.
A. Beenen Sluyter (NL) |
NL |
|
|
|
|
|
|
|